Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

 • 01
  01
 • 02
  02
 • 03
  03
 • 04
  04
 • 05
  05
 • 06
  06
 • 07
  07
 • 08
  08
 • 09
  09
 • 10
  10
 • 12
  12
 • 13
  13
 • 14
  14
 • 15
  15
 • 16
  16
 • 17
  17
 • 18
  18
 • 19
  19
Najbliższe spotkanie z rodzicami
W związku z zaistniałą sytuacją, zaplanowane konsultacje oraz wywiadówki zostają zawieszone.
Przypominamy o uregulowaniu płatności za żywienie.
Rodzice, uczniowie! Zasady zachowania bezpieczeństwa w związku z trwającą rozbudową szkoły.
Wiosenna przerwa świąteczna
W dniach 9 - 14 kwietnia przypada wiosenna przerwa świąteczna.
Menu w stołówce szkolnej (pierwsze i drugie śniadanie, obiad, podwieczorek) na najbliższy tydzień.

Szacunek, mądrość i rozwój

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19 od 12 marca br. do odwołania funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostało czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych (od 16 marca 2020 r. będą zamknięte).

Drodzy rodzice i opiekunowie pamiętajcie, że w tym czasie:

 1. Dzieci i młodzież powinny unikać miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, boiska, place zabaw, centra handlowe i innych tego typu miejsc.);
 2. Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny. Natomiast nauczyciele pozostają z uczniami i rodzicami w stałym kontakcie za pośrednictwem e-dziennika, aby wspierać uczniów w nauce i przekazywać materiały do samodzielnej pracy w domu. Szkoły Gminy Kartuzy wyposażone są w platformy e-learningowe i szereg programów multimedialnych, a dzięki wybudowanej sieci światłowodowej w szybkie łącza internetowe. Nasi nauczyciele zostali przeszkoleni i posiadają umiejętności w wykorzystywaniu zasobów multimedialnych.
 3. Rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;
 4. Śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.

Osoby wracające z regionów zarażonych koronawirusem powinny powiadomić o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłosić się do oddziału obserwacyjno-zakaźnego. Więcej informacji dotyczących koronawirusa na stronie: gov.pl/koronawirus

RODO

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Dziennik elektroniczny

E-dziennik dla rodziców

Katalog Biblioteki online

Sprawdź i zarezerwuj książkę

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

+48 58 681 - 18 - 17
sp2mk@poczta.onet.pl
ul. Wzgórze Wolności 1, 83-300 Kartuzy
Wyszukaj artykuł

Back to top