Najbliższe spotkanie z rodzicami uczniów (konsultacje) odbędą się w dniu 19 listopada 2020 r. (czwartek).
Przypominamy o uregulowaniu płatności za żywienie.
Rodzice, uczniowie! Zasady zachowania bezpieczeństwa w związku z trwającą rozbudową szkoły.
Dzień 14 października (środa) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.
Menu w stołówce szkolnej (pierwsze i drugie śniadanie, obiad, podwieczorek) na najbliższy tydzień.
Rodzicu, uczniu! Zapoznaj się ze szkolnymi wytycznymi bezpiecznego przebywania na terenie szkoły!

Szacunek, mądrość i rozwój

Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Hasło tegorocznej edycji brzmi "Zksiazki książką ci do twarzy".
W związku z tym Biblioteka Szkolna zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Selfie z Książką"

1. Konkurs jest zorganizowany dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach.
  2. Przedmiotem konkursu jest zdjęcie SELFIE z ulubioną książka.
  3. Powinno być ono wykonane zgodnie z definicją "Selfie" - rodzaj fotografii autoportretowej, zazwyczaj wykonywanej z trzymanego w ręku lub na kijku do selfie aparatu cyfrowego kamery lub telefonu komórkowego.
  4. Uczestnikami konkursu mogą być pojedynczy uczniowie lub grupa uczniów.
  5. Zdjęcie powinno być dostarczone w formie cyfrowej na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  6. W treści e-maila należy podać informacje zawierającą: tytuł zdjęcia, imię i nazwisko ucznia oraz klasę.
  7. Konkurs trwa od 1 do 31 października 2020 r.
  8. Prace będzie oceniać 3 osobowe jury.
  9. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w listopadzie.
  10. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrodę niespodziankę oraz dyplom.

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

E-dziennik dla rodziców

Katalog Biblioteki online