17 grudnia do klasy IVa przyszła z wizytą pani Agnieszka Wasilewska, mama naszej uczennicy Antosi, aby opowiedzieć dzieciom o pracy hodowcy psów rasowych. Pani Agnieszka od kilku lat zajmuje się domową hodowlą psów rasowych, a w szczególności rasą Boston Terrier. Jej firma to Apex Conis FCI. Uczniowie szczególnie uradowali się na widok psa Antosi, który posłużył jako żywy rekwizyt, do poznania zachowań tej rasy psów. Walker został w 2016 roku championem Polski, brał także udział w międzynarodowych wystawach i to z dużymi sukcesami.

Uczniowie podczas ciekawej prezentacji mogli naprawdę dużo dowiedzieć się o różnych rasach psów, o ich zachowaniach, o tym, jak należy tresować psy. Lekcja była bardzo pouczająca, ciekawie prowadzona, a co najważniejsze, uczniowie poznali zawód, o którym prawie nic wcześniej nie wiedzieli.

Ogromne podziękowania dla pani Agnieszki!