W ramach akcji "Rodzic moim wzorem" klasa 6a udała się do miejsca pracy mamy Antosi - Formy Fitness Club. Uczniowie mieli możliwość poznania klubu sportowego. Najpierw poznali poszczególne pomieszczenia, a potem, co było miłą niespodzianką, uczestniczyli w godzinnych zajęciach sportowych. Na początek zostali podzieleni na dwie grupy, jedna wykonywała ćwiczenia na trampolinach, druga uczestniczyła w torze przeszkód, po serii ćwiczeń następowała zmiana. Potem przeszli do kolejnej sali, tam ćwiczenia były z piłkami i na power stepie.

Zajęcia były przygotowane bardzo profesjonalnie, uczniowie musieli wykazać się swoją sprawnością. Dzieciom bardzo podobało się, chętnie wykonywali wszystkie zaplanowane ćwiczenia, było przy tym dużo śmiechu. Niektórzy uczniowie nawet zapisali się na zajęcia dla swojej grupy wiekowej. Uczniowie w praktyczny sposób poznali miejsce pracy mamy Tosi.