Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

 • 01
  01
 • 02
  02
 • 03
  03
 • 04
  04
 • 05
  05
 • 06
  06
 • 07
  07
 • 08
  08
 • 09
  09
 • 10
  10
 • 12
  12
 • 13
  13
 • 14
  14
 • 15
  15
 • 16
  16
 • 17
  17
 • 18
  18
 • 19
  19

2 września zabrzmiał pierwszy dzwonek, który rozpoczął nowy rok szkolny 2019 / 2020. Jest to rok szczególny i ważny dla nas, gdyż rozpoczęła się zaplanowana rozbudowa szkoły i na jej efekty wszyscy będziemy oczekiwać z niecierpliwością. Po mszy św. w kościele przywitaliśmy naszych uczniów oraz ich rodziców na uroczystych apelach na boisku szkolnym, gdyż sprzyjała temu dobra pogoda. Należy nadmienić, że jest to miejsce piękne, kolorowe i przede wszystkim dobrze służyło naszym uczniom podczas lekcji wychowania fizycznego i nie tylko.

 Apele odbyły się z podziałem na klasy: I - IV oraz V - VIII. Miały też miejsce spotkania w klasach uczniów z wychowawcami, podczas których rozmawiano o wybuchu II wojny światowej, uczniowie zapoznali się z planem lekcji i usłyszeli wiele innych ważnych dla nich informacji.

Na apelach wszystkich serdecznymi słowami powitał dyrektor szkoły pan Piotr Kłoczkowski oraz zastępcy dyr. p. M. Jaworowska oraz p. A. Karczewski, którzy życzyli wszystkim dobrej i owocnej nauki i pracy w nowym roku szkolnym. Uczniowie zostali zapoznani z nową kadrą pedagogiczną, a miłe i ciepłe słowa do nauczycieli, rodziców oraz uczniów skierował ksiądz Maciej Dzwonkowski.

Brawami i okrzykami uczniowie powitali pierwszy dzwonek, który obwieścił, że naukę czas zacząć. Wszystkim uczniom życzymy samych szóstek i dobrego roku, gdyż "Nauka jest kluczem do lepszego świata"!

Back to top