Jak co roku 30 września obchodzony jest Dzień Chłopca. I w tym roku dziewczynki ze wszystkich klas nie zawiodły swoich kolegów. Były różne niespodzianki, a wśród nich wyjście na wspólną pizzę, na kręgle, a także sporo słodkości. Były życzenia, piosenki, skecze i inne gry oraz zabawy przygotowane na tę okoliczność. Dziewczyny z klasy 8a przygotowały prezentację multimedialną zdjęć chłopaków z ostatnich kilku lat - fajnie jest powspominać!

W tym dniu także dzieci z oddziałów zerowych obchodziły Dzień Chłopaka. Zostały zorganizowane różne konkursy, gry i zabawy, co przyczyniło się do tego, że uśmiech towarzyszył dzieciom przez cały dzień. We wszystkich grupach Panie wraz z dziewczynkami przygotowały drobne upominki - specjalne odznaki i krawaty dla "Super Chłopaka", a także złożyły z tej okazji piękne życzenia. Nie brakło także w tym dniu słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy, a wykonane zdjęcia będą miłym wspomnieniem tych chwil.

Chłopcy, wszystkiego najlepszego!