Nauczyciel jest jak kapitan, "co na okręcie dookoła świata płynie wraz z uczniami, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego cudzym dzieciom" - powiedział kiedyś D. Beisser.

11 października miała miejsce w naszej szkole akademia z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej, którą przygotowały klasy VII wraz z wychowawcami. Montaż słowno - muzyczny był pełen humoru i zabawnych sytuacji z życia szkolnego. Nie zabrakło piosenek i wierszy dedykowanych pedagogom i innym pracownikom szkoły. Dzień Nauczyciela to także okazja do nagrodzenia ich pracy. Dyrektor szkoły wręczył podziękowania szczególnie wyróżniającym się nauczycielom za trud jaki włożyli w pracę dydaktyczną i wychowawczą na rzecz uczniów i szkoły.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego kochane koleżanki i koledzy pedagodzy oraz Ci, którzy na co dzień pracują w szkole!