W ostatnim czasie uczniowie Dwójki zdobyli wiele zapaśniczych sukcesów. W III Pucharze Polski JUN.MŁ w zapasach st. klasyczny w Radomiu, które odbyły się w dniach 11 - 13 października startował Jakub Myszk. Był to jego pierwszy start w tej grupie wiekowej. Ostatecznie Jakub zajął XI miejsce. Był to dla niego najważniejszy sprawdzian przed Mistrzostwami Polski Młodzików które odbędą się w dniach 9 - 11 listopada w Raciborzu.

W Kolbudach odbył się Zapaśniczy Turniej dla młodzików i w Mini-zapasach o Puchar Wójta Gminy Kolbudy. Oto zdobyte miejsca naszych uczniów:

• Jakub Myszk - I miejsce
  • Olivier Dobka - I miejsce
  • Dominika Konkel - I miejsce
  • Paulina Rejter - I miejsce

W dniu 12 października uczennice Dwójki Dominika Konkel oraz Paulina Rejter wzięły udział w IV Gali Zapasów w Pelplinie. Dominika wygrała trzy walki, zajęła pierwsze miejsce i została uznana najlepszą technicznie zawodniczką turnieju. Druga z kartuskich młodziczek Paulina Rejter zdobyła brązowy medal.