Nagroda specjalna dla Grzegorza Kwiatkowskiego ucznia klasy 4b podczas konkursu plastyczno - muzycznego "Młody Chopin w Gdańsku". Na zaproszenie Gdańskiego Koła Towarzystwa im. Fryderyka Chopina, Grzegorz wziął udział w uroczystym rozdaniu nagród oraz koncercie młodych, utalentowanych pianistów z pomorza. Gala wręczenia nagród laureatom konkursu plastycznego oraz występy uzdolnionych uczniów szkół muzycznych odbyła się w przestrzeni Ratusza Staromiejskiego w Gdańsku. "Młody Chopin w Gdańsku" to dwudniowe gdańskie święto Fryderyka Chopina, festiwal skoncentrowany na sylwetce ikony kultury polskiej, symbolu polskości i wartości narodowych. Sposób na połączenie sztuki, edukację oraz uczczenie przypadającej w tym roku 170 rocznicy śmierci kompozytora.