6 listopada 2019 w Szkole  Podstawowej Nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie odbyło się uroczyste podsumowanie I Powiatowego Konkursu Plastycznego "Bezpieczna droga - znam zasady ruchu drogowego" dla klas 0 - III. W konkursie udział wzięły 23 szkoły powiatu kartuskiego, z których łącznie wpłynęły 162 prace plastyczne. Tym bardziej jesteśmy niezmiernie  dumni z naszych 3 laureatek konkursu, których prace zostały zauważone wśród tylu innych, pięknych prac plastycznych.

W kategorii klas II - III, I miejsce zajęła uczennica klasy 2a – Anastazja Karczewska, zaś w kategorii klas 0 - I, II miejsce zajęła Lena Pryczkowska z klasy 1c, wyróżnienie z tej samej klasy, otrzymała Maja Kurkowska. Dziewczynki wykonały  piękne prace plastyczne, które pokazywały jak należy bezpiecznie poruszać się po drogach. Należy nadmienić,  że praca naszej uczennicy Leny Pryczkowskiej, została podarowana przez organizatorów konkursu, przybyłemu na uroczystość Panu Policjantowi jako upominek.

Naszym laureatkom oraz ich rodzicom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!