Uczniowie naszej szkoły przystąpili do zorganizowanego przez Zespół Szkół Administracyjno - Ekonomicznych w Gdynii konkursu "Zbrodnia Piaśnicka – Młodzi Pamiętają". Był to konkurs dla uczniów z klas 7 i 8 szkoły podstawowej oraz szkół ponadpodstawowych województwa pomorskiego. Celem konkursu było m.in. upamiętnienie i uczczenie pamięci zamordowanych w lasach Piaśnickich. W tym roku przypada 80 rocznica zbrodni w Lasach Piaśnickich. Konkurs rozgrywano w trzech kategoriach: plakat, wiersz i prezentacja multimedialna. Do konkursu przystąpiły 34 szkoły, nadesłano 135 prac. W kategorii wiersz dla szkoły podstawowej komisja oceniała 35 utworów. Naszą szkołę w kategorii wiersz reprezentowały 2 uczennice: Joanna Anioła i Agata Bigus. W dniu 15 listopada odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Uczennice z naszej szkoły otrzymały dyplomy za udział i nagrody książkowe.