Dnia 11 grudnia gościliśmy w naszej szkole niezwykłą osobę - pana Tomasza Jakubiaka. Pan Tomasz jest zawodowym kucharzem i dziennikarzem kulinarnym, znanym z występów w programach takich jak "Jakubiak lokalnie" czy "Sztuka mięsa". Występuje również gościnnie w programie "Dzień dobry TVN" oraz prowadzi własną restaurację w Sopocie. Nasz gość przygotował dla uczniów pokaz kulinarny. Na naszych oczach przygotował, wraz z pomocą dzieci, przepyszną carbonarę. Każdy z obecnych na spotkaniu mógł dania spróbować. Ponadto, pan Tomasz podziełił się z nami tajnikami gotowania jak również anegdotami dotyczącymi jego życia oraz pracy w telewizji. Wszystko okraszone było niezwykłym poczuciem humoru, którym szybko zjednał sobie serca naszych uczniów. Znalazł również czas na wspólne zdjęcia z dziećmi oraz autografy. Serdecznie dziękujemy panu Tomaszowi za wspaniałą lekcję gotowania i wizytę w naszej szkole. To spotkanie na długo zostanie w naszej pamięci.