„Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia,
jest taka moc, co smutek w radość przemienia,
jest taka siła, co spełnia marzenia…
To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia.”

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, mili i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, dzieci z oddziałów przedszkolnych przygotowały jasełka.

Dnia  17 i 18 grudnia dzieci  postanowiły zrobić miłą niespodziankę świąteczną  i wszystkich wprowadzić  w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Pod okiem swoich pań przygotowały uroczyste jasełka, do których bardzo  pilnie się przygotowywały. Przedstawienia były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach doskonale się prezentowali. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni. Po występie wszyscy zaproszeni goście mogli wspólnie kolędować i skosztować przepysznego słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez rodziców.

Za wszelką pomoc w organizacji tego wydarzenia, serdecznie dziękujemy i życzymy spokojnych Świąt!