Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

 • 01
  01
 • 02
  02
 • 03
  03
 • 04
  04
 • 05
  05
 • 06
  06
 • 07
  07
 • 08
  08
 • 09
  09
 • 10
  10
 • 12
  12
 • 13
  13
 • 14
  14
 • 15
  15
 • 16
  16
 • 17
  17
 • 18
  18
 • 19
  19

18 grudnia odbyła się w naszej szkole Wigilia Samorządu Uczniowskiego. Życzenia dla wszystkich uczniów przekazał obecny na spotkaniu pan wicedyrektor Andrzej Karczewski. Zaś życzenia od SU odczytała przewodnicząca szkoły Margareta Kąkol.

"W imieniu Samorządu Uczniowskiego chciałabym złożyć serdeczne życzenia Dyrekcji, Nauczycielom oraz wszystkim Uczniom naszej szkoły. Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok.

W tym wyjątkowym czasie chcę życzyć przedstawicielom całej społeczności szkolnej wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań. Niech Was ogarnie uczucie radości, miłości i szczęścia, rozlewając się obfitością łask, które nowo narodzone Dziecię wniesie w życie Wasze i Waszych Rodzin. Niech składany u żłóbka pokłon wprowadzi w Was poczucie bezpieczeństwa i pokoju w 2020 roku, dając siłę do realizacji marzeń, którymi warto się dzielić i nadziei, bez której nie da się żyć."

Tradycyjnie jak co roku spotkanie przebiegało w miłej, serdecznej atmosferze. Uczniowie przygotowali krótką część artystyczną, Zofia Szuman (keyboard), Nikodem Niklas (ukulele), Nikodem Warmowski oraz Marcin Gronda (keyboard) zagrali kilka kolęd. Wszyscy złożyli sobie życzenia i połamali się opłatkiem.

Back to top