W dniu 30 stycznia uczniowie naszej szkoły odwiedzili firmę Auto Miras w Pępowie, która jest autoryzowanym serwisem samochodowym. W tym miejscu uczniowie mieli okazję wziąć udział w szkolnym etapie Konkursu Wiedzy o Motoryzacji. Uczniowie mieli okazję nie tylko pochwalić się swoją wiedzą o motoryzacji, ale także była to doskonała okazja do przyjrzenia się z bliska działalności nowoczesnej firmy z branży motoryzacyjnej. Uczniowie zwiedzili firmę, obejrzeli halę serwisową oraz lakiernię. Firma wywołała ogromne wrażenie na uczestnikach konkursu. W pierwszej trójce najlepszych uczniów znaleźli się:

• Nikodem Formella - 28,8 / 44 pkt.
  • Mikołaj Armatowski - 25,6 / 44 pkt.
  • Antoni Goll - 25,6 / 44 pkt.

W konkursie wzięli także udział: Kacper Witkowski, Rafał Chlebba, Mariusz Szyler, Damian Scheibe oraz Paweł Janzen.