Dnia 4 lutego gościliśmy w naszej szkole niezwykłą osobę - Panią Anitę Lewicką, która przeprowadziła warsztaty z języka angielskiego dla naszych klas ósmych. Pani Anita jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie nauczania języka angielskiego, metodykiem, nauczycielem akademickim oraz autorem wielu publikacji w tym "Repetytorium Ósmoklasisty", wyd. Pearson, z którego korzystamy. Zajęcia przygotowane przez naszego gościa dotyczyły dramatu "Romeo i Julia" W. Shakespeare'a i stanowiły wspaniałe przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, gdyż Pani Anita zaproponowała ciekawe ćwiczenia zawierające wszystkie umiejętności językowe i typy zadań jakie mogą pojawić się na egzaminie. Wszystko okraszone dozą dobrego humoru. Uczniowie pracowali niezwykle aktywnie zarówno w parach jak i grupach oraz okazywali wielkie zainteresowanie tematem. Była to wspaniała lekcja angielskiego, która zostanie w pamięci na bardzo długo.