W listopadzie, w naszej szkole została przeprowadzona akcja Samorządu Uczniowskiego "Pierniki dla Afryki". Nasi uczniowie bardzo chętnie przynosili ciasteczka, niektórzy wykonane i ozdobione samodzielnie. Słodkie upominki zostały przekazane organizatorowi akcji SKC w Żukowie. Wolontariusze ozdobili i zapakowali słodkie upominki, dołączyli świąteczne życzenia w język suahili, francuskim, kinyarwanda. W tym roku zebrano 250 kg ciasteczek, które zostały wysłane w 14 paczkach Pocztą Polską. Czas transportu paczki z Polski do Afryki wynosi ok. 1 miesiąca. Afrykańskie dzieci z Rwandy, Kongo i Kamerunu serdecznie dziękują, a wdzięczność Misjonarzy nie ma końca. W niedzielę 5 stycznia 2020 r. w Kamerunie, w miejscowości Esseng odbył się orszak Trzech Króli, podczas którego rozdano dzieciom ciasteczka. Ciasteczka trafiły również do miejscowości Burhinyia w Kongo oraz Kibeho do sióstr Franciszkanek, które prowadzą szkołę dla dzieci i młodzieży niewidomej. Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie.