W piątkowy, walentynkowy dzień – 14 lutego, odbył się długo oczekiwany  przez uczniów klas 0 - III bal karnawałowy. W tym dniu ubrany w kolorowe serpentyny, balony i maski hol szkolny zamienił się w zaczarowaną krainę pełną: kotków, wróżek, księżniczek, czarownic, czarodziejów, kowbojów, piratów, policjantów, żołnierzy i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi przyjaciółmi. Bal odwiedziła również Pippi Pończoszanka, która poprowadziła szaloną zumbę w rytmach salsy i hip – hopu. Ten naprawdę udany, radosny i niezwykły dzień, pozostanie w pamięci wszystkich  na długo. Z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.