W dniu 10 maja odbył się 3 Turniej Internetowy - Puchar Województwa Pomorskiego w Szachach. Uczniowie naszej szkoły stanęli na wysokości zadania i zdobyli kolejne punkty:

• Monika Tusk 5,5 pkt.
  • Krzysztof Drewing 5 pkt.
  • Jakub Sieniek 5 pkt. z 5 gier
  • Piotr Wesołowski 5 pkt.
  • Dominik Kobiela 4,5 pkt.
  • Stanisław Kuchta 4 pkt.
  • Konrad Reszka 4 pkt.
  • Aleksander Reszka 2 pkt.

W dniu 05 maja rozegraliśmy także kolejny jubileuszowy, bo 10 turniej "Dwójka Gra w Szachy Online". Turniej zgromadził 45 uczestników. Najlepsi otrzymają okolicznościowe medale.

Kategoria dziewcząt:

1. miejsce Monika Tusk
  2. miejsce Dominka Kowalczuk
  3. miejsce Łucja Kowalczuk

Kategoria chłopców:

1. miejsce Jakub Sieniek
  2. miejsce Dominik Kobiela
  3. miejsce Piotr Wesołowski

W turnieju wystąpili także: Anastazja Karczewska, Katarzyna Starzyńska, Krzysztof Drewing, Mateusz Trepczyk, Wiktor Kitowski, Aleksander Reszka, Przemysław Warmowski, Stanisław Kuchta, Bartosz Szymanowski, Stanisław Szlachetka, Franciszek Nowak, Stanisław Stachowiak, Bartosz Dunst, Igor Mielewczyk. Tradycyjnie w naszym turnieju zagrali opiekunowie: p. Mateusz Sieniek oraz p. Grzegorz Stachowiak.

W dniu 07 maja rozegraliśmy już 11 internetowy turniej "Dwójka Gra w Szachy Online". W turnieju wystąpiło 33 uczestników. Najlepsi okazali się: Monika Tusk, Krzysztof Drewing, Wiktor Kitowski, Jakub Sieniek, Piotr Wesołowski, Dominika Kowalczuk, Kornel Rohde, Katarzyna Starzyńska, Bartosz Szymanowski, Stanisław Stachowiak, Anastazja Karczewska, Stanisław Kuchta, Hanna Wasilewska, Wiktoria Krauza, Lena Kryszewska, Igor MIelewczyk.

Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju, a przede wszystkim za grę fair-play!
Życzymy udanych startów w kolejnych zmaganiach przy planszach szachowych!