Od tego roku szkolnego w "Dwójce" będą funkcjonować dwie GRUPY SPORTOWE prowadzone przez zaprzyjaźnioną Akademię Młodego Sportowca: roczniki 2013 (zajęcia 2 x w tygodniu) i 2012 (zajęcia 3 x w tygodniu). Postępy jakie do marca tego roku poczynili jej uczestnicy były naprawdę imponujące! Część z nich już zasila różne kluby sportowe w regionie, a część mamy nadzieję zwiąże się sportowo z naszą Akademią AMS w przyszłości i jednocześnie będzie sportową podporą szkolnych zmagań sportowych.

Informujemy, że nabór uzupełniający do GRUPY SPORTOWEJ kl. 1 - roczniki 2013 odbędzie się w piątek (04 września) / godzina 17:00. Boisko orlik przy SP2. Są 4 wolne miejsca! Nabór odbędzie się w formie testów sprawnościowych.

Miłego i owocnego sportowo roku szkolnego wszystkim, a członkom grup sportowych zdobywania nowych umiejętności!