20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły w poniedziałek 21 września. Od samego rana w pięknie udekorowanych salach odbywały się konkursy, zabawy muzyczne i śpiewy. Tematem przewodnim były balony, które pełniły aspekt dekoracyjny, a także dostarczały wiele pozytywnych emocji przy zabawie. Radosny czas spędziliśmy również na świeżym powietrzu, gdzie nie brakowało atrakcji. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe Ordery Przedszkolaka oraz wiele niespodzianek. Tego dnia wszyscy świetnie się bawili, a uśmiechom nie było końca! Dzień Przedszkolaka dostarczył naszym podopiecznym wielu pozytywnych wrażeń, zintegrował grupę przy wspólnej zabawie.

Wszystkim przedszkolakom życzymy radości, spełnienia marzeń,
uśmiechów na co dzień i samych wyjątkowych chwil
spędzonych w przedszkolu.