Dnia 25 września odbyły się w naszej szkole wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2020 / 2021. Wybory do Samorządu Uczniowskiego poprzedziła kampania. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, w których umieścili swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania. W wyborach wzięło udział 187 uczniów uprawnionych do głosowania. Kandydowało pięcioro uczniów, z których największą ilością głosów wygrała wybory i została przewodniczącą samorządu Wiktoria Frankowska z klasy 8a (66 głosów). Jej zastępcą została Pola Głodowska z klasy 7a (47 głosów), a sekretarzem Julka Konkol z klasy 7c (38 głosów). Dziękujemy kandydatom za odwagę, komisji za przeprowadzenie wyborów i uczniom za zaangażowanie.