Kiedyś ktoś powiedział: "Komu nieba były wrogiem, zrobiły go pedagogiem". My się jednak z tym nie zgadzamy i swoje zdanie wypowiadamy: "Chlubą jest i wyróżnieniem być nauczycielem".

14 października obchodzą swoje święto pedagodzy. W tym roku również, mimo panującego koronawirusa, nauczyciele z Dwójki obchodzili swoje święto. Pamiętali o nas nasi uczniowie i ich rodzice. Serdecznie dziękujemy za pamięć i życzenia. Uczniowie klas VII wraz z Samorządem Uczniowskim przygotowali dla dyrekcji i nauczycieli online piękną część artystyczną z życzeniami i piosenkami. W tym dniu również dyrektor szkoły nagrodził za pracę dydaktyczną i wychowawczą pedagogów oraz innych pracowników za ich pracę na rzecz placówki. Praca naszego dyrektora, pana Piotra Kloczkowskiego została również doceniona przez organ prowadzący, a mianowicie otrzymał od ministra szkolnictwa medal KEN za szczególne osiągnięcia dla oświaty i wychowania. Jest to ogromne wyróżnienie.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!