W piątek 4 grudnia obchodziliśmy w oddziałach przedszkolnych mikołajki. Na ten dzień przygotowano wiele atrakcji. Dzieci miały okazję uczestniczyć w lekcji online na żywo "O tym jak spotkałem Świętego Mikołaja" prowadzonej przez panią Sabinę Piłat. Dzięki tej lekcji, dzieci dowiedziały się gdzie na co dzień mieszka Święty Mikołaj i jaki jest, oraz poznały jego pomocników. Odwiedziła nas także Pani Monika z biblioteki szkolnej, która opowiedziała co nieco o listach do Świętego Mikołaja i świątecznej pomocy. Starsi z nas, napisali swoje własne listy do Świętego Mikołaja, młodsi wykonali je w formie prac plastycznych. Na koniec tego ekscytującego dnia odwiedził nas Święty Mikołaj, który przyniósł dzieciom słodkie upominki.