Uczestnicy konkursu Masterchef prezentują nagroy i dyplomy, z tyłu stoją: dyrektor i zastepca dyrektora szkoły oraz organizator konkursu Masterchef.

15 lutego odbyła się w naszej szkole już kolejna edycja Konkursu Kulinarnego "Kanapkowy Masterchef". Do konkursowych zmagań przystąpili uczniowie wszystkich klas 1 - 3. Młodzi "kucharze", mieli za zadanie w ciągu 30 minut wykonać zdrowe, kolorowe kanapki. Walory estetyczne, pomysłowość wykonania oraz umiejętność zaprezentowania własnego produktu oceniało jury w składzie: p. wicedyrektor Małgorzata Jaworowska, p. Anna Myszk - kierownik gospodarczy oraz p. Monika Młyńska - nauczyciel biblioteki. Pomysłów na zdrową kanapkę było wiele. Jury miało duży problem z wytypowaniem zwycięzców, gdyż wszyscy uczestnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i dużą wiedzą kulinarną. Oceniający byli pod wrażeniem kreatywności uczniów. W konkursie zostali nagrodzeni, otrzymując dyplom wraz z nagrodami następujący uczniowie:

Klasy 1

1. miejsce - Lena Raczyńska