Dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz z wychowawczyniami stoją z marzanną.

22 marca dzieci z oddziałów przedszkolnych uroczyście powitały nową porę roku Wiosnę, zaś pożegnały Zimę. Obchody rozpoczęły się od konkursów, gier i zabaw związanych z wiosenną tematyką. Przedszkolaki między innymi poznały pierwsze oznaki wiosny, naśladowały podczas zabaw muzyczno - ruchowych zwierzątka, które można spotkać wiosną na łące oraz wykonały wiosenne prace plastyczne. Następnie wszystkie grupy wyszły na spacer aby pożegnać Marzannę - zimową pannę. Podczas spaceru maluchy obserwowały rosnące kwiatki w przydomowych ogródkach, pąki na gałązkach oraz słuchały śpiewu ptaków. Po powrocie do szkoły dzieci stwierdziły zgodnie, że wiosna już przybyła i mają nadzieję, że zagości u nas na dobre.