BIP Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika  w Kartuzach

BIP - Projekty
BIP - Programy szkolne
BIP-Ogłoszenia

"Matematyka - to jest proste"

O projekcie:

Projekt ten realizowany był w ramach Działania 9.5 Priorytetu IX POKL przez firmę "Edu-Innowacja" Iwona Kotłowska wraz z Partnerem projektu Szkołą Podstawową nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach. Finansowany był w całości przez fundusze unijne i miał na celu wyrównanie szans edukacyjnych uczniów z obszarów miejsko-wiejskich.

Realizacja projektu rozpoczęła się w lutym i trwała do maja 2011. Uczestniczyło w nim w sumie 48 dziewczynek i chłopców z klas II-V SP nr 2, w stałych 4 grupach po 12 osób.

Cele projektu:

Uczniowie brali udział w zajęciach rozwijających pamięć, koncentrację uwagi, spostrzegawczość oraz analityczne myślenie i rozwiązywanie zadań matematycznych. Wsparciem objęci byli przede wszystkim uczniowie mający problemy z koncentracją uwagi oraz z matematyką.

Wytworzył:Piotr Kloczkowski2013-02-26
Udostępnił:2013-02-26 22:11:14
Zmodyfikował:
Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )