BIP Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika  w Kartuzach

BIP - Programy szkolne
BIP-Ogłoszenia
Mały Mistrz

W roku szkolnym 2014/2015 szkoła przystąpiła do realizacji ogólnopolskiego programu "Mały Mistrz" przeznaczonego dla dzieci z klas I – III. Głównym jego celem jest rozbudzenie zainteresowania uczniów różnorodną aktywnością sportową poprzez promowanie nowych atrakcyjnych form zajęć z wychowania fizycznego oraz kształtowanie wśród najmłodszych właściwych nawyków zdrowotnych, które pozytywnie wpłyną na jakość ich życia. Program zakłada też monitorowanie stanu zdrowia, rozwoju fizycznego i sprawności fizycznej uczniów. Opiera się na sześciu blokach sportowych z możliwością poszerzania o pokrewne dziedziny. Są to: Rowerzysta - Turysta, Gimnastyk – Tancerz, Saneczkarz – Narciarz – Łyżwiarz, Piłkarz, Lekkoatleta, Pływak – Wodniak.
"Mały Mistrz" jest  realizowany podczas zajęć wychowania fizycznego w klasach pierwszych.

Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )