BIP Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika  w Kartuzach

BIP - Projekty
BIP - Programy szkolne
BIP-Ogłoszenia

"Utworzenie dodatkowych miejsc przedszkolnych"

Projekt skierowany jest do 828 dzieci oraz 34 nauczycieli ośrodków wychowania przedszkolnego na terenie gminy Kartuzy.

Celem projektu jest poprawa upowszechnienia edukacji przedszkolnej na terenie gminy Kartuzy, szczególnie w jej wiejskiej części, poprzez utworzenie trwałych miejsc wychowania przedszkolnego a także poprzez podniesienie jakości usług świadczonych w istniejących ośrodkach przedszkolnych.

W czterech placówkach utworzonych zostało 7 nowych oddziałów dla dzieci w wieku 3-5 lat, co dało 99 nowych trwałych miejsc przedszkolnych. Oddziały te zostały zmodernizowane, w pełni wyposażone i dostosowane do wymogów budowlanych i sanitarno – higienicznych.  Przy SP Nr 2 w Kartuzach powstał nowy plac zabaw, przy SP w Łapalicach istniejący plac zabaw zostanie zmodernizowany i przystosowany dla dzieci w wieku przedszkolnym, zaś plac zabaw przy ZS w Staniszewie doposażony zostanie w nowe urządzenia zabawowe.

Wytworzył:Piotr Kloczkowski2020-07-21
Udostępnił:Piotr Kloczkowski2020-07-21 20:25:17
Zmodyfikował:
Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )