Konkurs "Dwójka w podróży"emblemat

Zapraszamy uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach do wzięcia
udziału w konkursie fotograficznym "Dwójka w podróży".

Zasady udziału w konkursie:

1. Konkurs skierowany jest do dzieci z oddziałów przedszkolnych, zerowych oraz uczniów z obecnych klas 1 - 7 Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach.
  2. Zadaniem konkursowym jest wykonanie JEDNEGO zdjęcia zawierającego logo szkoły w ciekawym miejscu spędzania wakacji.
  3. Zdjęcia z telefonu komórkowego również mile widziane.
  4. Fotomontaże nie będą brane pod uwagę.
  5. Nadesłane zdjęcia zostaną zaprezentowane na wystawie.
  6. Logo szkoły można pobrać ze strony internetowej szkoły (link poniżej) lub można wykonać je samodzielnie.
  7. Zdjecie należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 25 sierpnia 2021 r. (w temacie proszę wpisać DWÓJKA W PODRÓŻY, w treści wiadomości imię, nazwisko ucznia oraz klasę do której uczeń uczęszczał w roku szkolnym 2020 / 2021).
  8. Dla autora najciekawszego zdjęcia czeka atrakcyjna nagroda.

Zapraszamy do udziału w konkursie!!!