Prace uczniów, które wzięły udział w konkursie na zakładkę do książki.

17 lutego przypada Światowy Dzień Kota, w tym dniu ogłosiliśmy minikonkurs na "Kocią zakładkę do książki". Wszystkie prace zgłoszone przez uczniów były piękne i wszystkie zostały nagrodzone, natomiast komisja w składzie: p. Krystyna Stankowska, p. Monika Młyńska oraz uczniowie klas starszych odwiedzający bibliotekę uznali, że najciekawsze zakładki wykonały Łucja Tutkowska, Martyna Żołądź oraz Kornelia Kulaszewicz. Na wyróżnienie zasłużyły również prace Mai Dąbrowskiej, Dawida Głodowskiego, Mateusza Kossa oraz Mai Kurkowskiej. Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie czytają książki o swoich czworonożnych przyjaciołach. Dzięki dofinansowaniu z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa mogliśmy uzupełnić zbiory naszej biblioteki m.in. o pozycje, których głównymi bohaterami są... koty.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!