Uczniowie klasy 2b wraz z członkami rodzin oraz wychowawczynią prezentują się do zdjęcia.

19 maja klasa 2b uczestniczyła w warsztatach pt. "Bardzo fajna rodzina", zorganizowanych w związku ze zbliżającymi się uroczystościami: Dniem Matki, Dniem Dziecka, Dniem Ojca oraz Dniem Rodzin, który obchodziliśmy 15 maja. Organizatorkami wydarzenia były: p. Beata Hinc - wychowawca klasy oraz p. Monika Młyńska - szkolna bibliotekarka. Warsztaty miały uświadomić dzieciom, że rodzina i dom to najważniejsze wartości w życiu człowieka. Uczestnicy warsztatów utwierdzili się też w przekonaniu, że choć każda rodzina jest inna, to wszystkie są "fajne, wyjątkowe, niezwykłe, super i fantastyczne". Podczas zajęć wykorzystano książkę pt. "Bardzo fajna rodzina" Anity Głowińskiej - autorki serii książeczek o przygodach Kici Koci. Można je znaleźć w szkolnej bibliotece, dokąd trafiły dzięki funduszom z projektu NPRC 2.0.

Następnie dzieci wraz z zaproszonymi członkami rodziny wykonały kulinarne lapbooki - prezent dla mam z okazji ich święta. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i aktywny udział w zajęciach!