Nazwa konkursuData rozwiązania konkursu OsiągnięciaNauczyciel - opiekun
X Powiatowy Konkurs Recytatorski "Nursery Rhymes"22.04.2022kategoria: klasy 2 – 3
2 miejsce – Zofia Klasa (2c)
kategoria: klasy 4 – 6
udział – Olga Wolańska (4a), Szymon Miarka (4a)
Dorota Klasa, Lidia Jończak
Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej "Just Sing" 202222.04.2022kategoria: klasy 1 – 3
1 miejsce – Zofia Klasa (2c)
kategoria: klasy 4 – 6
3 miejsce – Alicja Marszk (4a)
kategoria: klasy 7 – 8
wyróżnienie – Miłosz Teterycz (7c)
Dorota Klasa
Konkurs Plastyczny "Ozdoba Wielkanocna"22.04.2022kategoria: przedszkola i klasy "0"
I miejsce – Filip Lange (oddział przedszkolny 3 – latki)
Joanna Trepczyk
Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym25.04.2022kategoria: grupa I
4 miejsce – drużyna (Szymon Gadzewski 6b, Stanisław Kobiela 6b, Lena Hirsz 5b, Julia Kasperek 5a)
kategoria: grupa II
5 miejsce – drużyna (Krystian Wróbel 7c, Jakub Proch 7c, Kamil Flisikowski 7d)
Kinga Kołecka - Konkol
Wojewódzki Konkurs "Możemy porozmawiać... o przyszłości z Lemem"25.04.2022finalistka – Maria Kurowska (7b)Dorota Klasa
XI Gminny Konkurs Pięknego Czytania "Czytam, więc jestem"28.04.2022wyróżnienie – Kornelia Kulaszewicz (2b), Nikodem Miloch (3c)Beata Hinc, Weronika Landowska
Szkolny Konkurs "Eko Zabawka"28.04.20221 miejsce – Tomasz Stolc (1a)
2 miejsce – Maja Kurkowska (3c)
3 miejsce – Zofia Klasa (2c)
Weronika Landowska
51 Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej "Rodnô Mòwa" - eliminacje gminne03.05.20221 miejsce – Maja Kreft (5b)
2 miejsce – Aleksandra Gronda (4a)
wyróżnienie – Łucja Tutkowska (2b)
Danuta Milewczyk, Gabriela Jankowska
51 Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej "Rodnô Mòwa" - eliminacje powiatowe12.05.2022udział – Aleksandra Gronda (4a)
udział – Maja Kreft (5b)
Danuta Milewczyk, Gabriela Jankowska
Gminny Konkurs Ortograficzny "Walka z bykami"13.05.2022wyróżnienie – Gabriel Formela (3b)Wioletta Stoltmann
Ogólnopolski Ekologiczny Konkurs Plastyczny "Prezent dla Ziemi"16.05.20222 miejsce – Maja Kurkowska (3c)Weronika Landowska
Gminny Konkurs z Języka Polskiego "Z ortografią za pan brat"19.05.20223 miejsce – Konrad Reszka (6a)Małgorzata Badowicz
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Bajkowa Łąka"19.05.2022III miejsce – Alicja Grota (oddział przedszkolny 3 – latki)Joanna Trepczyk
Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej "Let's get loud!" w Kiełpinie20.05.20222 miejsce – Alicja Marszk (4a)Dorota Klasa
III Wojewódzki Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej dla szkół podstawowych "Głosem Inki" w Podjazach23.05.2022kategoria: klasy 7 - 8
wyróżnienie – Miłosz Teterycz (7c)
Dorota Klasa
Konkurs Plastyczny "Mój ulubiony kwiat na łączce kwietnej" OEE Szymbark26.05.20222 miejsce – Martyna Kaczkowska (oddział przedszkolny 5 – latki)Agnieszka Mierska
II Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym "English Poems and Songs"30.05.2022kategoria: wiersz / grupa dzieci 3 – 4 letnich
1 miejsce – Aleksander Wroński (oddział przedszkolny 4 – latki)
Anna Kielawa, Kamila Treder
IX Multimedialny Konkurs Języka Angielskiego "The World of English"31.05.2022kategoria: klasy 7
1 miejsce – Almira Smolińska (7b)
kategoria: klasy 8
udział – Mateusz Konkel (8c)
Dorota Klasa,
Bartłomiej Kulwikowski
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Bajkowa łąka"06.06.20223 miejsce – Alicja Grota (oddział przedszkolny 3 – latki)Joanna Trepczyk
XII Powiatowy Konkurs ABC Młodego Ekonomisty07.06.2022udział – Alwin Warmowski (8c)Joanna Iwanicka - Grzenia
X Gminny Konkurs Profilaktyczny "Kolory Życia"15.06.2022kategoria: uczniowie klas 3 – 5
3 miejsce – Maja Konkol (5a)
kategoria: uczniowie klas 6 – 8
2 miejsce – Nikodem Łukowski (7c)
wyróżnienie – Veronika Lytovchenko (7c)
Kinga Kołecka - Konkol
VIII Szkolny Konkurs Świetlicowy24.06.2022Mistrz Aktywności na Zajęciach – Angie Piotrowski (2a)
Mistrz Dobrego Zachowania – Agata Stencel (2b), Monika Pawelczyk (2b)
Mistrz Porządku – Nikodem Skrzypkowski (3c)
Tytuł "Świetliczak Roku" – Marta Szymanowska (2a)
Ewa Reglińska, Kinga Brzeska