Nazwa konkursuData rozwiązania konkursu OsiągnięciaNauczyciel - opiekun
Konkurs plastyczny "Młody Chopin w Gdańsku"26.10.20213 miejsce - Lena Ciechanowska
nagroda specjalna festiwalu za interpretację tematu w konkursie plastycznym - Grzegorz Kwiatkowski
Kinga Kołecka - Konkol,
Dorota Klasa
III Powiatowy Konkurs Plastyczny "Bezpieczna droga – znam zasady ruchu drogowego"29.10.2021kategoria klas 0 – I
wyróżnienie – Maja Dąbrowska (1b)
kategoria klas II – III
2 miejsce – Martyna Żołądź (2c)
Gabriela Jankowska,
Lucyna Leman - Kiedrowska
VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Jana Trepczyka05.11.20212 miejsce - Łucja Tutkowska (2b)
2 miejsce - Aleksandra Gronda (4a)
Gabriela Jankowska
III Pomorski Konkurs Zbrodnia Piaśnicka – Młodzi Pamietają17.11.2021wyróżnienie -- Mateusz Konkol (8c)Małgorzata Klinkosz - Anioła
Gminne eliminacje VIII Regionalnégò Kònkùrsu Dlô Czëtińców "Méster Bëlnégò Czëtaniô"18.11.2021kategoria: szkoły podstawowe, klasy 1 – 3
2 miejsce – Łucja Tutkowska
wyróżnienie – Laura Wilczewska
kategoria: szkoły podstawowe, klasy 4 – 6
3 miejsce – Jan Formela
kategoria: szkoły podstawowe, klasy 7 – 8
2 miejsce – A...
Krystyna Gołąbek,
Danuta Milewczyk,
Gabriela Jankowska
Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej w Kiełpinie29.11.2021kategoria: soliści, klasy 7 – 8
2 miejsce – Miłosz Teterycz (7c)
Dorota Klasa
Przegląd Szkolnych Zespołów i Grup Tanecznych - "Taneczne Show 2021"29.11.2021kategoria: młodzicy 6 - 8
nagroda za najbardziej oryginalny wizerunek - zespół "Kropeczki"
Joanna Radomska
Szkolny Konkurs "Przyłapani na czytaniu"30.11.20211 miejsce – Zofia Klasa
2 miejsce – Konrad Reszka
3 miejsce – Martyna Żołądź
wyróżnienie – Maja Cierocka, Aleksander Reszka, Bartłomiej Klasa
Monika Młyńska
Szkolny Konkurs "W świecie baśni i legend"30.11.20211 miejsce – Kornelia Kulaszewicz
2 miejsce – Łucja Tutkowska
3 miejsce – Lena Pryczkowska
Monika Młyńska
Internetowy Przegląd Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży Kartuzy 202103.12.2021nagroda za najwyższy poziom artystyczny - zespół "Słunôszka"Wioletta Stoltmann, Dorota Frenkiel, Marceli Łabuda
Szkolny Konkurs Plastyczny "Ekoludek"03.12.2021kategoria wiekowa: 3-latki
1 miejsce – Artur Dąbrowski
2 miejsce – Marianna Swebodzińska
3 miejsce – Stanisław Kwidziński
wyróżnienia – Alicja Grota, Filip Lange, Iga Konkol, Iza Pruszak
kategoria wiekowa: 4-latki
1 miejsce...
Joanna Trepczyk
Konkurs Plastyczny "Moje Kaszuby"03.12.2021kategoria: przedszkola
3 miejsce – Filip Lange (oddział trzylatków)
kategoria: klasy I – III
wyróżnienie – Maja Kurkowska (3c)
udział – Czaja - Wilma Dominika (3b), Czaja - Wilma Sandra (3b), Martyna Kryszewska (3b)
kategoria: kla...
Joanna Trepczyk, Gabriela Jankowska, Krystyna Gołąbek, Danuta Milewczyk
Powiatowe eliminacje VIII Regionalnégò Kònkùrsu Dlô Czëtińców "Méster Bëlnégò Czëtaniô"03.12.20212 miejsce – Łucja TutkowskaGabriela Jankowska
Finał VIII Regionalnégò Kònkùrsu Dlô Czëtińców "Méster Bëlnégò Czëtaniô"10.12.2021wyróżnienie – Łucja TutkowskaGabriela Jankowska
I Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Poznaję legendy pomorskie"13.12.2021udział – Czaja - Wilma Dominika (3b), Czaja - Wilma Sandra (3b), Maja Kurkowska (3c)Krystyna Gołąbek
XII Wojewódzki Recytatorski Konkurs Wierszy i Fraszek Ewy Warmowskiej15.12.20211 miejsce – Łucja Tutkowska (2b)
1 miejsce – Aleksandra Gronda (4a)
udział – Marcel Ciechanowski (oddział przedszkolny 0)
udział – Lena Rychert (3c)
Gabriela Jankowska
Szkolny Tydzień Profilaktyki17.12.2021kategoria: klasy 6 - 8
wyróżnienie – 6a - Głodowski Bartosz, 6b - Tusk Zofia
wyróżnienie – 7a - Sikorski Antoni, Treder Filip, Tymon Aleksander, 7b - Kurowska Maria, 7c - Benka Karolina, Etmański Nikodem, Smól Anna
wyróżnienie – 8a - Littwi...
Dorota Konkel, Katarzyna Mielewczyk
XX Edycja Konkursu na Pracę Pisemną "Wielcy Polscy Ekonomiści też byli nastolatkami..."30.12.2021udział – Maria KurowskaDanuta Milewczyk
Konkurs językowo - plastyczny na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową20.01.20221 miejsce – Aniela Grzenkowicz (4a)
2 miejsce – Bartosz Głodowski (6a)
3 miejsce – Zuzanna Sawicka (5b)
wyróżnienie – Maria Kurowska (7b)
wyróżnienie – Liwia Skierka (8c)
Lidia Jończak, Dorota Klasa
Wyniki konkursu na "Kocią zakładkę do książki"14.03.2022laureaci – Łucja Tutkowska, Martyna Żołądź oraz Kornelia Kulaszewicz
wyróżnienia – Maja Dąbrowska, Dawid Głodowski, Mateusz Koss oraz Maja Kurkowska
Monika Młyńska
XIV Turniej Wiedzy o Języku Angielskim 202222.03.2022kategoria: klasy 4
udział – Olga Wolańska
kategoria: klasy 5
3 miejsce – Mikołaj Klonowski
kategoria: klasy 6
3 miejsce – Zofia Szuman
kategoria: klasy 7
udział – Miłosz Teterycz
kategoria: klasy 8
1 miejsce – ...
Lidia Jończak, Fabian Chyła, Bartłomiej Kulwikowski
X Międzyszkolny Interdyscyplinarny Konkurs "Copernicus 2022"24.03.20223 miejsce - Antonina Kwidzińska (7c)Hanna Grzenkowska, Danuta Milewczyk
Powiatowy Konkurs Plastyczno – Językowy "Draw a Word" w Żukowie25.03.2022kategoria: klasy 1 – 3
3 miejsce – Łucja Tutkowska
kategoria: klasy 4 – 6
1 miejsce – Laura Wróbel
3 miejsce – Patryk Janczewski
Dorota Klasa
X Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Baśnie i legendy kaszubskie"08.04.2022kategoria: klasy 1 – 3
2 miejsce – Maja Kurkowska (3c)
Krystyna Gołąbek
Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym11.04.2022kategoria: grupa I
1 miejsce – drużyna (Szymon Gadzewski 6b, Stanisław Kobiela 6b, Lena Hirsz 5b, Julia Kasperek 5a)
kategoria: klasyfikacja indywidualna
1 miejsce – Julia Kasperek (5a)
Kinga Kołecka - Konkol
V Wojewódzki Konkurs Plastyczno - Przyrodniczy "Bajeczny Świat Owadów"11.04.2022kategoria: klasy I – II
wyróżnienie – Maja Dąbrowska (1b)
kategoria: klasy III – IV
2 miejsce – Laura Wróbel (4b)
wyróżnienie – Olga Wolanska (4a), Adriana Sikorska (4a)
kategoria: klasy V – VI
2 miejsce – Nadiia Rybachuk (6a...
Kinga Kołecka - Konkol, Gabriela Jankowska
Konkurs na logo akcji "Dbajmy o jeziora Kaszubskiego Parku Krajobrazowego"20.04.20221 miejsce – Jagoda Szczypior
2 miejsce – Nikodem Konkel
3 miejsce – Jolanta Benka
Edyta Słomczyńska
Szkolny Konkurs - Dzień Kultury Ukraińskiej21.04.2022kategoria: najlepszy strój
1 miejsce – Nadia Pryczkowska (4a)
2 miejsce – Aniela Grzenkowicz (4a)
3 miejsce – Jagoda Szczypior (8b)
wyróżnienie – Miłosz Teterycz (7c)
kategoria: konkurs klasowy
1 miejsce – klasa 6b
2 mie...
Lidia Jończak, Dorota Klasa
Gminny Konkurs Recytatorski Przedszkolaków "Ulubione wiersze Marii Konopnickiej"21.04.2022wyróżnienie – Leon Konkol (01)
udział – Lena Dera (03), Maria Wenta (02)
Joanna Radomska, Dorota Zaborowska, Martyna Swebodzińska
X Powiatowy Konkurs Recytatorski "Nursery Rhymes"22.04.2022kategoria: klasy 2 – 3
2 miejsce – Zofia Klasa (2c)
kategoria: klasy 4 – 6
udział – Olga Wolańska (4a), Szymon Miarka (4a)
Dorota Klasa, Lidia Jończak