{phocagallery view=category|categoryid=1106|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

We wtorek 24 kwietnia 2018 r. dzieci z Ośrodka Wychowania Przedszkolnego Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach obejrzały spektakl pt. "Wróbelek Felek na tropach wiosny" w wykonaniu teatru Narwal z Białegostoku. Dzieci z dużym zaangażowaniem oglądały przedstawienie, w którym wróbelek Felek przekonał upartego Karolka do wyjścia na dwór. Karolek był chłopcem, który nie wychodził z domu ponieważ był pochłonięty graniem na komputerze. Dzięki Felkowi chłopiec postanowił to zmienić i wyruszyć z wróbelkiem w wiosenną podróż. Przedszkolaki razem z bohaterami odkrywały pierwsze oznaki wiosny i zobaczyły jak ciekawie można spędzić czas na świeżym powietrzu. Spektakl przyniósł dzieciom wiele radości.