{phocagallery view=category|categoryid=1120|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W dniu 8 maja 2018 roku już po raz kolejny w naszym przedszkolu odbył się ciekawy spektakl pod tytułem "Witaminki Ewelinki" w wykonaniu grupy teatralnej Narwal. Opowiadał on o zasadach zdrowego odżywiania oraz o prowadzeniu zdrowego trybu życia. Dzieci w interesujący sposób usłyszały o witaminkach i ich zdrowotnych właściwościach. Nie zabrakło też scen, w których pomogły pomóc głównym bohaterom w nakłonieniu niesfornej Ewelinki do zdrowego jedzenia. Spektakl wyróżniał rymowany tekst oraz piękna scenografia. Przedszkolaki z ogromnym zaciekawieniem oglądały przedstawienie i uczestniczyły w nim. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne spotkanie z aktorami teatru Narwal.