{phocagallery view=category|categoryid=1307|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Konkurs jest całoroczny, w jego ramach uczniowie klas I - III uczęszczający do świetlicy szkolnej zdobywają punkty w trzech kategoriach: dobrego zachowania, dbania o porządek, aktywności na zajęciach. Uczniowie, którzy uzyskają największą liczbę punktów w jednej z trzech kategorii otrzymują tytuł mistrza. Natomiast osoba, która zgromadzi maksymalną liczbę punktów we wszystkich trzech kategoriach zdobywa tytuł Świetliczaka Roku. Celem konkursu jest kształtowanie właściwych postaw i zachowań, zachęcanie do aktywnego udziału w różnorodnych zajęciach świetlicowych, rozwijanie zainteresowań i zdolności.

W dniu 3 czerwca 2019 r. za kulturalne zachowanie, koleżeńską postawę, udział w zajęciach świetlicowych i konkursach oraz za przestrzeganie wspólnie wypracowanych reguł komisja wyłoniła zwycięzców konkursu. W poszczególnych kategoriach tytuły otrzymali:

  • Mistrza Dobrego Zachowania – Hanna Niklas z klasy Ic,
  • Mistrza Porządku – Igor Gadzewski z klasy IIIb i Szymon Gadzewski z klasy IIIb,
  • Mistrza Aktywności na Zajęciach – Agata Wiśniewska z klasy IIa,
  • Świetliczaka Roku – Bartosz Głodowski z klasy IIIa.

Dyplomy i nagrody rzeczowe zdobywcom tytułów Mistrza i Świetliczaka Roku zostały wręczone na uroczystym apelu z okazji zakończenie roku szkolnego. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!