{phocagallery view=category|categoryid=1220|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dnia 18 grudnia 2018 r. w ZSO Nr 2 w Kartuzach o godz. 9:00 odbył się 11 turniej gier i zabaw dziewcząt o Puchar Burmistrza Kartuz. Do turnieju tego jak corocznie zgłosiło się 6 drużyn z gminy Kartuzy, a mianowicie: SP Kiełpino, SP Dzierżążno, SP Nr 1 Kartuzy, SP Nr 5 Kartuzy, SP Staniszewo i drużyna z naszej szkoły. Turniej rozegrano w dwóch konkurencjach, a mianowicie w wyścigach rzędów oraz w dwa ognie w systemie "każdy z każdym". Turniej ten miał na celu popularyzację koszykówki wśród dzieci. Cieszył się dużym zadowoleniem i przyniósł dzieciom wiele radości. Na koniec turnieju wszystkie dzieci otrzymały medale i słodkie upominki oraz zespół otrzymał puchar.

W skład naszej drużyny weszły następujące osoby:

  1. Milena Kryszewska
  2. Maja Kreft
  3. Aleksandra Gronda
  4. Zuzanna Drywa
  5. Aniela Drywa
  6. Hanna Niklas