{phocagallery view=category|categoryid=1215|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

18 grudnia uczniowie koła teatralnego "Świetliki" wraz z nauczycielami p. Gabrielą Jankowską, p. Krystyną Gołąbek, p. Kingą Kołecką - Konkol i uczniami – przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego, złożyli wizytę w Domu Pomocy Społecznej w Kobysewie. Zaprezentowane zostało tam przedstawienie Jasełka, które było darem serca naszych dzieci dla mieszkańców wspomnianej placówki.

Gra małych aktorów oraz ich zaangażowanie dostarczyło wielu wzruszeń, a także zachęciło wszystkich widzów do aktywnego udziału poprzez wspólne kolędowanie. Spotkanie wzbudziło wiele emocji, uczniowie podarowali im najwspanialszy prezent oraz chwile radości. Podziękowaniom nie było końca, a najlepszą oceną naszego pobytu jest zaproszenie do ponownej wizyty. Na zakończenie mieszkańcy DPS obdarowani zostali przez uczniów słodkimi upominkami.

Chwile w Domu Pomocy Społecznej na długo pozostaną w naszej pamięci i sercach, a my przekonaliśmy się jak niewiele trzeba, aby sprawić drugiemu człowiekowi radość i choć przez chwilę pozwolić zapomnieć o szarości dnia.