{phocagallery view=category|categoryid=1141|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W bieżącym roku szkolnym Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kartuzach "Copernicus" realizowało projekt "Tenis stołowy ciekawym sposobem na spędzanie wolnego czasu". Projekt polegał na realizacji zajęć z tenisa stołowego. Zajęcia odbywały się 2 razy w tygodniu. Na zajęcia uczęszczało 10 uczniów z naszej szkoły. W trakcie zajęć uczniowie uczyli się podstawowych elementów technicznych: tj. ustawienia przy stole, trzymania rakietki, poruszania się przy stole, przebić piłeczki, uderzeń forhendowych i bekhendowych, różnych sposobów zagrywki. Uczniowie poznali przepisy gry indywidualnej oraz deblowej. Zajęcia sprawiały im dużą radość, zauważalne było, że poznane przez nich elementy techniczne prowadzą ich do lepszej gry oraz do odnoszenia sukcesów. Zajęcia bardzo podobały się uczniom, którzy brali w nich udział.

 logo kartuz

Zadanie publiczne jest realizowane dzięki dotacji Gminy Kartuzy.