{phocagallery view=category|categoryid=1139|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W dniu 19 czerwca o godzinie 14:00 dzieci z oddziałów przedszkolnych i oddziałów "zerowych" Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kartuzach rozegrały Turniej Szachowy na dystansie 3 rund, tempo gry P 15. W turnieju brało udział 24 uczestników w tym 9 dziewczyn i 15 chłopców. Szachiści z oddziałów przedszkolnych pokazali bardzo dobrą grę w szachy. Uczniowie przestrzegali wszystkich zasad gry poznanych na zajęciach szachowych, pamiętali o zasadach gry fair play. Wygranymi byli wszyscy uczestnicy turnieju - po rozegraniu 3 gier (około godziny 15:00), wszyscy otrzymali dyplomy z podziękowaniem za występ i słodki upominek.

Uczestnikami turnieju byli:

• Rak Zuzanna
  • Sikorska Adriana
  • Szlachetka Stanisław

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych startach w turniejach szachowych!