{phocagallery view=category|categoryid=1139|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W dniu 19 czerwca o godzinie 14:00 dzieci z oddziałów przedszkolnych i oddziałów "zerowych" Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kartuzach rozegrały Turniej Szachowy na dystansie 3 rund, tempo gry P 15. W turnieju brało udział 24 uczestników w tym 9 dziewczyn i 15 chłopców. Szachiści z oddziałów przedszkolnych pokazali bardzo dobrą grę w szachy. Uczniowie przestrzegali wszystkich zasad gry poznanych na zajęciach szachowych, pamiętali o zasadach gry fair play. Wygranymi byli wszyscy uczestnicy turnieju - po rozegraniu 3 gier (około godziny 15:00), wszyscy otrzymali dyplomy z podziękowaniem za występ i słodki upominek.

Uczestnikami turnieju byli:

 • Bednarczyk Agata
 • Brylowska Berenika
 • Ćwikałowski Cezary
 • Dunst Bartłomiej
 • Flisikowski Błażej
 • Głodowski Antoni
 • Głodowski Dawid
 • Goll Oliwier
 • Grzenkowicz Aniela
 • Keller Szymon
 • Korytowski Antoni
 • Korytowski Igor
 • Kozmińska Wiktoria
 • Krauza Wiktoria
 • Kryszewska Martyna
 • Kryszewski Ignacy
 • Kryszewski Stanisław
 • Miloch Nikodem
 • Muńska Nikola
 • Pieszek Igor
 • Pioch Liliana
 • Rak Zuzanna
 • Sikorska Adriana
 • Szlachetka Stanisław

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych startach w turniejach szachowych!