{phocagallery view=category|categoryid=1136|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Nadszedł długo oczekiwany dzień przez uczniów - ostatni dzień roku szkolnego 2017 / 2018. Był to bardzo pracowity rok, pełen nowych wyzwań chociażby ze względu na reformę. Uśmiechnięci, pełni optymizmu i zadowolenia uczniowie 22 czerwca odbierali z rąk wychowawców świadectwa, które jest odzwierciedleniem pracy ucznia na lekcjach. Podczas uroczystego apelu wyróżniającym się uczniom świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody wręczał dyrektor szkoły pan Piotr Kloczkowski.

Były łzy radości, podziękowania i gorące brawa dla najlepszych.

A teraz czas na upragnione wakacje: "Lato, lato, lato czeka. Razem z latem czeka rzeka..." Wracajcie po wakacjach cali i zdrowi. Bezpiecznych wakacji!