W dniach 19 - 20 czerwca 2017 roku uczniowie klasy 5b pojechali do Powiatowego Centrum Młodzieży w Garczynie na wycieczkę organizowaną przez Militarni Team. Celem wyjazdu była integracja uczniów, dobra zabawa i aktywny ruch na świeżym powietrzu. Wśród zadań były elementy linowe, wysokościowe i intelektualne, nieprzewidziane przeszkody, pułapki i niespodzianki, z którymi grupa musiała sobie poradzić. Uczestnicy otrzymali dużą ilość informacji o sobie i współtowarzyszach, o tym jakim są zespołem. Każdy uczestnik miał okazję pokazać swoją przydatność dla grupy. Ten wyjazd niewątpliwie dostarczył nam wielu niezwykłych przeżyć i pozwolił sprawdzić się w sytuacjach ekstremalnych.

Dołączamy zdjęcia, bo słowa i tak nie odzwierciedlają przygód, które nas spotkały!