{phocagallery view=category|categoryid=962|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

13 maja uczniowie klas piątych pod czujnym okiem asp. Karola Klamrowskiego z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach przystąpili do egzaminu praktycznego na kartę rowerową. Do egzaminu mogli przystąpić tylko ci, którzy wcześniej zdali egzamin teoretyczny z przepisów ruchu drogowego. Uczniowie wykazali się dobrą znajomością przepisów i sprawnie pokonali wyznaczoną trasę, pokazując swoje umiejętności w jeździe rowerem. Kursanci przygotowywali się sumiennie przez cały rok, dlatego większość popisywała się wiedzą i umiejętnościami niezbędnymi do uzyskania tego ważnego dokumentu.

Tych, którym się z tych czy innych powodów nie udało, zapraszamy na egzamin za rok!