{phocagallery view=category|categoryid=960|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W dniu 11 czerwca 2017 r. w Gdynii odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w Szachach. Monika Tusk rozegrała jeden z najdłuższych turniejów - 10 rund systemem kołowym. Po 10 rundach Monika miała taką samą liczbę punktów co inna zawodniczka, nastąpiło więc losowanie kolorów i rozpoczęła się dogrywka. Gra skończyła się zwycięstwem Moniki, w wyniku czego w szkole mamy Drugą Wicemistrzyni Województwa Pomorskiego w Szachach na rok 2017 w grupie Dziewcząt do lat 11.

Oto wyniki jakie uzyskali uczniowie naszej szkoły w tym turnieju:

  • Monika Tusk - 3 miejsce, grupa do lat 11, dziewczęta,
  • Weronika Tusk - 8 miejsce, grupa do lat 9, dziewczęta,
  • Dominik Kobiela - 15 miejsce, grupa do lat 11, chłopcy.