{phocagallery view=category|categoryid=956|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Przedszkolaki z grupy "Miś Uszatek" wraz z opiekunami wybrali się Szybką Koleją Miejską do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Rębiechowie. Na miejscu czekała na nich Pani przewodnik Zuzanna Petras, która pokazywała i omawiała poszczególne etapy, które pasażer musi przejść zanim wsiądzie na pokład samolotu.

Dzieci mogły zobaczyć proces odprawy pasażerów oraz same nadały bagaż i przekonały się, jak długą drogę musi on przebyć aby dostać się pod pokład samolotu. Przeszły odprawę pasażerską i siedziały w kokpicie pilota, co sprawiło im największą radość. Płyta lotniska i bliski kontakt z lądującymi i startującymi samolotami dostarczył przedszkolakom dużo niezapomnianych wrażeń. Po zakończonym zwiedzaniu dzieci wręczyły Pani przewodnik własnoręcznie wykonaną laurkę i obiecały, że będą przyszłości często korzystać z usług linii lotniczych.