{phocagallery view=category|categoryid=937|limitstart=0|limitcount=1|pluginlink=1}

Po udanym starcie w powiatowych biegach przełajowych dziewczęta z naszej szkoły w dniu 25 kwietnia wybrały się do Człuchowa na Mistrzostwa Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych pod opieką p. Bartłomieja Pryczkowskiego. Tam potwierdziły swoją dobrą kondycję zajmując drużynowo IV miejsce na 13 szkół startujących z całego województwa pomorskiego.

Najlepszy wynik indywidualny osiągnęła Julia Brzeska zajmując II miejsce w swojej kategorii wiekowej na 99 startujących uczestniczek biegów, a Klaudia Merchel zajęła XIX miejsce w swojej kategorii (na 100 startujących w biegach). Skład drużyny:

 • Julia Brzeska
 • Wiktoria Pacholczyk
 • Dominika Konkel
 • Sara Zieman
 • Natalia Richert
 • Kornelia Czech
 • Klaudia Merchel
 • Weronika Bolduan
 • Klaudia Metza
 • Helena Kowalewska
 • Oliwia Wojtyła
 • Martyna Klaman

Gratulujemy wspaniałego sukcesu!