{phocagallery view=category|categoryid=810|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W poniedziałek uczniowie klas 1 - 4 mogli podziwiać pokaz mistrzów karate z Klubu Sportowego Gokken. Jest to największy klub karate na Pomorzu i jeden z największych w Polsce. Jest to klub, który organizuje profesjonalne treningi w szkołach i przedszkolach oraz zimowiska sportowe z najlepszymi trenerami karate. Dzieci mogą zdobywać egzaminy na stopnie karate i brać udział w zawodach. Naukę prowadzi kadra doświadczona i utytułowana.

Nasze dzieciaki z wielkim zaangażowaniem przyglądały się popisom karateków. Mięli również możliwość uczestniczyć w pokazie jako asystenci trenera. Pokaz był ciekawy i pełen emocji. Kto wie, ilu sławnych karateków wyjdzie z naszej szkoły?!

Karate to sport piękny, ale pod warunkiem, że stosujemy go tylko w sporcie.