{phocagallery view=category|categoryid=637|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dnia 17 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczący w zajęciach szachowych realizowanych w ramach projektu "Szkoła daje więcej" wybrali się na oficjalne podsumowanie i zakończenie cyklu tych zajęć do Centrum Kultury wraz z uczniami ze szkół z Mirachowa i Staniszewa. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 9:00. Organizatorami uroczystości byli: p. Tomasz Ciesielski, p. Przemysław Maciąg oraz p. Magdalena Dunst. Każdy z uczniów został przepytany przy tablicy z wiedzy szachowej. W trakcie trwania uroczystości można było zagrać w symultanie z mistrzynią - Karoliną Olechnicką jak również pograć w szachy partie sparingowe.

Na koniec każdy z uczestników projektu otrzymał dyplom i szachy. Całej imprezie towarzyszyła fantastyczna atmosfera. W przyszłym roku szkolnym zamierzamy w dalszym ciągu kontynuować grę w szachy!