{phocagallery view=category|categoryid=628|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

26 czerwca  uroczystym apelem pożegnaliśmy rok szkolny 2014/2015. Uczniowie wzorowi odebrali z rąk wychowawców oraz dyrektora szkoły świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe, a uczniowie klas szóstych świadectwa ukończenia szkoły oraz zaświadczenie z wynikiem sprawdzianu kończącego szkołę podstawową. Nauczyciele klas trzecich pożegnali się ze swoimi podopiecznymi, którzy od września rozpoczną naukę w klasach czwartych. Podczas apelu nastąpiło rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Świetlicowego. Następujący uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe:

  • Klaudia Metza z klasy Ib za zdobycie tytułu Świetliczaka Roku,
  • Zofia Wendt z klasy IIIc za zdobycie tytułu Mistrz Dobrego Zachowania,
  • Pola Głodowska z klasy Ia za zdobycie tytułu Mistrz Aktywności w Zajęciach,
  • Dariusz Czaja z klasy IIIb za zdobycie tytułu Mistrz Porządku.

O godz. 12:00 swój uroczysty apel mieli uczniowie z oddziałów przedszkolnych. Nie zabrakło łez i uśmiechów.

Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, aby spędzili je tak, jak sobie wymarzyli. Wracajcie po wakacjach wypoczęci i pełni zapału do nauki! Rodzicom dziękujemy za współpracę. A teraz świadectwa do szuflady i "Lato, lato, lato czeka".